Chov domácích zvířat - Chov papoušků

Chov koní Koně byli dříve chování spíše pro užitek, dnes se z nich stala hlavně hobby zvířata, která využijeme pro rekreaci, chov a do sportu.

Agapornisové - papoušci Afriky - Agapornis etiopský

Rozšíření agapornise etiopského (Agapornis taranta) v Africe, popis rozdílu mezi poddruhem, základní informace o chovu a potravě.. Jste zde: Home Přehled druhů Agapornis etiopský

AGAPORNIS ETIOPSKÝ (Taranta) Nabízím k prodeji...

Inzerát AGAPORNIS ETIOPSKÝ (Taranta) Nabízím k prodeji letošní v hlavním městě Praha, cena 0 Kč, od realiena na

Inzertní portál | pro chovatele a přátele ...

Prodám letošní mláďata Agapornis Etiopský (TARANTA), krásní, zdraví jedinci z vlastního chovu, vhodné pro chov nebo i do bytu, samci, samičky, sestavím ...

Agapornisové - papoušci Afriky - Agapornis růžohlavý

Rozšíření agapornise růžohlavého (Agapornis lilianae) v přírodě, základní informace o druhu a jeho chovu.

Agapornis etiopský | Chov agapornisů

AGAPORNIS ETIOPSKÝ latinsky: Agapornis taranta anglicky: Black - winged Lovebird německy: Tarantapapagei Stanley, 1814 rozšíření: vysočina Etiopie velikost: 16-17 cm Typickým prostředím jsou náhorní plošiny Etiopie v nadmořské.

Agapornis etiopský

Agapornis Etiopský patří k vzácným druhům. Jejich chov je daleko náročnější než u ostatních agapornisů, odchovat mladé se podaří pouze zkušeným chovatelům. Z tohoto důvodu není vhodný pro začínající a nezkušené chovatele. V

Agapornis etiopský (Agapornis taranta)

Na rozdíl od častějších druhů agapornisů má melodický hlas a tudíž je vhodný i pro chov v domácnosti. Je velmi odolný vůči chladu (jako horský druh snese nižší teploty než většina dalších agapornisů), ale v zimě by neměl být chován.

Agapornis etiopský (Agapornis taranta) - iFAUNA

Závěrem mohu jen říci, že člověk nemůže rozhodně očekávat, že dosáhne v chovu agapornise etiopského stejných výsledků jako u jeho u nás běžněji chovaných příbuzných. Chov agapornise etiopského však není tak náročný, jak by.

Nová EXOTA - Časopis pro všechny chovatele exotického ptactva

AVICENTRA kvalitní krmivo pro ptactvo. Kvalitní krmivo AVICENTRA zakoupíte na chovatelských burzách v Kladně, Přerově, Kroměříži a Týništi.

Ptactvo, prodej, koupě, inzerce

Letošní andulky: Prodám letošní andulky, venkovní odchov, barvy zelená, žlutá. Některé budou právě vylétat z budky, jsou tedy vhodné i k ochočení.