Ropiky.Net - Ippen na Slovensku?

Kurva fix, to čo sa tam deje ??? Tie zvyšky stien boli na pravej strane cesty v smere od hranice. Ešte že som to stihol nafotiť pred likvidáciou.

Fop1913 Zhodnocení sezóny 2009/2010: Výjezdy

mají plný sektror, dobře fandí po celý zápas, avšak jejich „Vyveďte je ven“ a „Bijte ty kurvy“ při našich potyčkách s pořadateli jim na jménu rozhodně.

Názory – rozhovory | Týdeník Břeclavsko | Stránka 4

Břeclav – Jmenuje se Michal Šefara, narodil se dva roky po listopadu 1989, absolvoval břeclavské gymnázium, bydlí v Poštorné a psaní se věnuje, jak sám.

Insania Files

Na jednom z posledních koncertů před dlouhou pauzou, během níž se budeme masochisticky trýznit nad novými skladbami, nás 26.1.013 v břeclavském klubu.

Metaz Games - YouTube

2 zbraně s kterýma nehraju, 1 mapa kterou nesnáším, team labradorů co netrefí ani tlustou krávu z metru...to vidím na kurva nervy a emoce :D

Jak se utikalo - z NDR

to zasraní bolševici, též kurvy stalinistické, zkráceně rudé kurvy

Kytarové nebe • GP tabulatury

Andělé moji Babylon Bahama rum - jedik + Milan Bláznivá Martéta - kompletní Břeclavské labutě Co se to stalo bratříčku Cukřářská bossanova - základní riff .

Echo 91

Ptáčata - Nedvědi Dajána – Milan Chladil Veď mě dál, cesto má - Pavel Bobek Montgomery – Petr Spálený Babylon - Boney M Třešně zrály - Waldemar Matuška Poslední.

Sdružení Bezcitných, Cynických a Zlých Individuí

„Vasile, kurva, pohni.“, křikl na protahujícího se Vasila Franta z místa řidiče. I ostatní dva cestující vypadali netrpělivě a nevrle. „Už idu.“, odpověděl se.

Břeclav | – politika ze všech stran

Banga o břeclavské blamáži: Nenávist k Romům může nastartovat i dítě. Břeclav a rasistická akce? Vyhnat ty "kurvy" z republiky, křičí student

Ulipispirus - Názory |

Havárna - Kurva - Óda na piču. břeclavského klubu Kafé Piksla, kde se po delší době ukážou PRVNÍ HOŘE! Kapela právě oslavuje svoje.